Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Doplňky k fitness >

SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE)

SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE)

Cena produktu SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE) není známa.

 

Popis produktu SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE): SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE) Profesionální magnetický GRIND-UP trenažer SAPILO Gru je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky, pro rehabilitační ... > více informací


SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE) - popis

nahoru

SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE) Profesionální magnetický GRIND-UP trenažer SAPILO Gru je určen pro vybavení veřejných a hotelových posiloven, pro náročné individuální zákazníky, pro rehabilitační centra. Spolehlivá technika SAPILO je kapotována ABS materiálem se sportovním desingem z dílny Mario Carlini. Magnetický brzdný systém ve spojení s velkou hmotou měděného setrvačníku 30 kg zaručuje kvalitní, tiché a stejnoměrná tempa . Magnetická zátěž se zadává u tohoto typu mechanicky otáčením regulátoru, který indikuje ve své vnitřní stupnici Váš Wattový výkon v rozsahu 10 - 500 W. Tréninkový pětipolíčkový počítač měří: čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost, spotřebu kalorií a puls. Computer umožňuje zadávání cílových hodnot na displeji, měření pulsu je prováděno hrudním bezdrátovým snímačem POLAR, který je součástí dodávky. Další vybavení: přepravní kolečka vpředu. Váha trenažeru je 95 kg. Trenažery ACTIVE LINE a ENERGIZE LINE s Vámi komunikují v českém jazyce!

Výrobce Sapilo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Aerobik, Domácí solária, Veslovací trenažéry.

Nejlevnější SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE) akční ceny - Levné SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAPILO ENERGIZE GRIND-UP (RUCE) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Doplňky k fitness.