Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Doplňky k fitness >

BEURER AS 50

BEURER AS 50

Cena produktu BEURER AS 50 není známa.

 

Popis produktu BEURER AS 50: Měření fyzické aktivity BEURER AS 50 Aktivita - věděli jste, že když ujdete alespoň 10.000 kroků nebo si denně na půl hodiny zacvičíte (v závislosti na zdravotním stavu, méně u starších lidí, více...  Více informací


BEURER AS 50 - popis

Měření fyzické aktivity BEURER AS 50 Aktivita - věděli jste, že když ujdete alespoň 10.000 kroků nebo si denně na půl hodiny zacvičíte (v závislosti na zdravotním stavu, méně u starších lidí, více u dětí), uděláte něco dobrého pro své zdraví? Activity sensor je navržen jako snímač Vašeho pohybu - při vaší chůzi nebo běhu počítá kroky a zobrazuje Vaši každodenní dávku. Fyzické aktivity představují veškerá cvičení, při kterých se spotřebovává energie. Významný podíl zahrnuje každodenní aktivity, například chůze, jízda na kole, chůze do schodů a domácí práce. Snímač aktivity Beurer je užitečné zařízení, které objektivním způsobem vyhodnocuje a zaznamenává Vaši každodenní fyzickou aktivitu. Touto cestou Vás může motivovat ke zvýšení Vašeho každodenního cvičení. Ideální by bylo 7.00 až 10.000 kroků nebo 30 minut cvičení denně (zdroj: podle WHO, Dr. Catrine Tudor-Locke, Dr. David R. Bassett ml.). * hodinky, elektronický sensor aktivity (krokoměr) * 5 úrovní citlivosti * automatická detekce denní aktivity * automatické nulování každý den * výsledek graficky vyjádřen "smajlíkem" * paměť na 14 dní * propojení s PC - mini USB * včetně softwaru EasyFit * vodotěsnost 10m Funkce aktivity * počet kroků * celkové trvání aktivity * systém odměn - smajlíci * spotřeba kalorií v [kcal] (základ: rychlost chůze/běhu) * spalování tuku v [g] (základ: rychlost chůze/běhu) * automatické vymazání a uložení údajů o aktivitě každý den v 00:00 hodin Funkce ukládání na 14 dní * celkové trvání aktivity * počet kroků * spotřeba kalorií * spalování tuku Nastavení * hmotnost v [kg] * délka kroku pro chůzi a běh v [cm] * citlivost přístroje pro počítání kroků (5 úrovní)

Výrobce Beurer

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BEURER AS 50 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Domácí solária, Cyklistické trenažéry, Veslovací trenažéry.