Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Doplňky k fitness >

Beurer PM 200

Beurer PM 200

Cena:

218

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Beurer PM 200: Snímač tepové frekvence spolupracující s Vaším smartphonem. Spolehlivý tréninkový nástroj měřící tep s přesností EKG a s praktickou možností výběru přenosu dat - analogově nebo digitálně. Výhodou...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem OMRON obchodní zastoupení pro ČR, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem OMRON obchodní zastoupení pro ČR popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Beurer PM 200 - popis

Snímač tepové frekvence spolupracující s Vaším smartphonem. Spolehlivý tréninkový nástroj měřící tep s přesností EKG a s praktickou možností výběru přenosu dat - analogově nebo digitálně.
Výhodou kódovaného přenosu dat z hrudního pásu do přijímače je jeho zabezpečení proti rušivým vlivům, např. vysílání hrudního pásu jiné osoby. Kladem nekódovaného přenosu dat pak je použití frekvence, kterou přijímá většina fitness strojů. Hrudní pás tak můžete používat s řadou fitness strojů dohromady.
Kromě měření tepu, s možností individuálního nastavení tepového rozsahu, podává Beurer PM 200+ Runtastic set, údaje o průměrné a maximální hodnotě tepové frekvence. A nejenom to. Dále informuje o spotřebě kalorií v kcal a rychlosti podle GPS.
Tento tréninkový set obsahuje stopky, zobrazuje datum a čas. Hlasový výstup je poskytován v několika jazycích (DE, EN, FR, IT, ES). Aplikace je v českém jazyce. Zakoupením tohoto produktu a bezplatné registraci na www.runtastic.com, můžete vést své osobní statistiky a sdílet je s ostatními uživateli na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích. V neposlední řadě se Vám zpřístupní mapy, na kterých budete moci sledovat zdolanou trasu.
Instalaci aplikace Runtastic proveďte v závislosti na operačním systému, který používá Váš chytrý telefon. V případě iPhone si otevřete službu App Store. Pokud vlastníte BlackBerry, pak je pro Vás určena služba App World. A pokud jste přiznivcem Windows Phone7, otevřete si službu Marketplace. Pomocí některé z výše uvedených služeb, si do svého smartphone stáhněte bezplatnou verzi aplikace Runtastic. Po jejím úspěšném stáhnutí můžete přejít na stránku www.runtastic.com/activate, na které zadáte aktivační kód, který naleznete v balení Beurer PM 200. Po spuštění aplikace Runtastic se již automaticky aktivují všechny vlastnosti aplikace, tzn. funkce pulzu a další. 
Obsah balení:
* přijímač s baterií CR1220
* hrudní pás skládající se ze snímače a elastického pásku, včetně baterie CR2032
* pásek na ruku skládající se z kapsy na smartphone a snímatelného upínacího pásku
* aktivační kód zpřístupňující aplikaci Runtastik Pro

 

Čištění a údržba
Hrudní pás doporučuje výrobce občas očistit navlhčenou utěrkou a poté jej pečlivě jemnou utěrkou vysušit. Nikdy jej nemyjte pod tekoucí vodou. Elastický pásek můžete prát v pračce na 30°, avšak bez použití aviváže. Elastický pásek se nesmí sušit v sušičce prádla. Přijímač čas od času očistěte navlhčenou utěrkou. Stejně jako hrudní pás, ani přijímač nenamáčejte do vody. Sportovní pásek na ruku můžete omývat studenou vodou, pak jej ale nechte na vzduchu důkladně usušit, vždy bez použití sušičky na prádlo.
Přijímač s hrudním pásem je voděodolný proti stříkající vodě, tzn. proti postříkání a pocení.

Výrobce Beurer

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Beurer PM 200 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Domácí solária, Cyklistické trenažéry, Veslovací trenažéry.