Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Doplňky k fitness >

Polar M400 HR

Polar M400 HR

Cena produktu Polar M400 HR není známa.

 

Popis produktu Polar M400 HR: Zlepšete svou kondici Úloha spottersterů není jenom měřit nejrůznější parametry vaší výkonnosti během sportování, spotřebu kalorií nebo celkový výdej energie. Jeho další, a ještě možná důleži... > více informací


Polar M400 HR - popis

nahoru

Zlepšete svou kondici


Úloha spottersterů není jenom měřit nejrůznější parametry vaší výkonnosti během sportování, spotřebu kalorií nebo celkový výdej energie. Jeho další, a ještě možná důležitější úlohou, je motivovat svého majitele k činnosti a k pravidelné práci na sobě. Pokud se mu to podaří, naplňuje svůj účel. Vybrat si můžete z celé řady těchto „náramkových trenérů“, avšak málokterý z nich může nabídnout v této cenové relaci tak skvělé vybavení a praktické provedení jako sporttester Polar M400 HR.
Doporučí nejvhodnější aktivitu


Pokud občas potřebujete popostrčit k činnosti, vězte, že nic není vhodnějšího než nekompromisní sporttester. Právě proto, že dokáže monitorovat vaši aktivitu nepřetržitě – pakliže jej nosíte na ruce nonstop – budete mít dokonalý přehled o tom, kolik času jste věnovali chůzi, sezení, jak dlouho a kvalitně jste spali a podobně. A nejen to. Přístroj vás pípnutím dokáže upozornit na nedostatečnou aktivitu a doporučit vhodnou činnost pro naplnění každodenního tréninkového cíle, který si můžete navolit dle vlastních kritérií.

Vše, co potřebujete k tréninku


Polar M400 HR je ideální pro městské i terénní běžce, kteří upřednostňují sportovní design s vyspělými technologickými funkcemi. Je až neuvěřitelné, co všechno můžete z displeje s rozlišením 128 x 128 bodů vyčíst. Přístroj díky vestavěnému GPS modulu přesně měří tempo, rychlost i vzdálenost, s přehledem spočítá spotřebu kalorií a vaši kondici zvládne sledovat 24 hodin denně. Snadno jej propojíte s webovou službou Polar Flow, která detailně zpracovává parametry z vašich tréninků.

Výškoměr, kompas, tachometr…


Se sporttesterem Polar M400 HR může být i pravidelný trénink zábavou. Díky monitoringu můžete mít například přehled, kolik kroků jste za den ušli,a následně v aplikaci Polar Flow zjistit, jakou vzdálenost jste urazili. Funkce GPS vám změří okamžitou, průměrnou nebo maximální rychlost, a to v klasických parametrech km/h nebo min/km. S GPS modulem zjistíte, v jaké nadmořské výšce se zrovna nacházíte, včetně nastoupaných a sestoupaných metrů za den. Funkce Back to Start vám umožní nalézt cestu zpět domů.
Objevujte nové možnosti


Kromě detailní analýzy svého tréninku, množství individuálně nastavitelných sportovních profilů a stopek s takřka neomezenými možnostmi časového měření, si lze pohrát i s modifikovatelným displejem a uzpůsobit si zobrazované údaje tak, aby pro vás byly co nejčitelnější. A jak s tréninkem začít? Ideální je udělat si s pomocí sporttesteru tzv. Fitness test, který vyžaduje pouze vzít si hrudní pás, lehnout si a pět minut vydržet v klidu. Na základě výsledků si pak vytvoříte individuální tréninkový plán.

Nezapomíná na plavce


Víceúčelovost Polaru M400 HR se nezapře, a protože předpokládá, že jej z ruky nesundáte, lze se s ním bez obav pustit i do plavecké disciplíny. Je vodotěsný až do hloubky 30 metrů. Kapacita paměti je 30 hodin tréninku, pak je vhodné si záznamy přenést do svého mobilní aplikace Flow, což je díky technologie Bluetooth Smart otázkou okamžiku. Součástí balení je snímač srdeční frekvence, USB kabel a Polar M400 Průvodce: Začínáme.
"Multisportovní" Polar M400 HR je sporttestr s velice vyspělou vybaveností, množstvím funkčních prvků se řadí mezi špičkové modely, zároveň je však v tomto srovnání cenově příznivější než konkurenční výrobci. Polar M400 je vybaven vestavěným GPS modulem s velmi rychlou odezvou, s vysokou přesností tak lze při různých aktivitách měřit tempo, rychlost a vzdálenost. M400 používá pro komunikaci bluetooth smart 4.0, veškeré příslušenství tak musí splňovat tento protokol. Oboustranná kominkace s PC probíhá přes redukční kabel USB--microUSB, ten slouží i pro napájení Li-pol baterie.

TECHNICKÝ POPIS POLAR M400 HR :

Obecný přehled:
okamžitý tep v tep/min nebo % z TF max
průměrný tep, maximální a minimální dosažený tep
5 sportovních zón libovolně definovatelných uživatelem
jednoduché zamykání zón
optická a zvuková výstraha při překročení zamčené zóny
možnost naprogramovat intervalový trénink, rozdělený do několika fází
možnost vytvářet plán tréninku
stopky se snad neomezeným počtem mezičasů - každý mezičas kromě LAP TIME má také informace o vzdálenosti, průměrné rychlosti každého úseku. Stopky jsou dále děleny na záznam ruční a automatický například po nastaveném čase nebo vzdálenosti. Oba druhy mezičasů jsou od sebe ve výsledku měření odděleny.
interval timer - kromě vytvořeného plánu přes internetový deník, můžete během tréninku spustit vlastní časovač - 1 nebo 2.
textové výstrahy definované uživatelem - třeba pro změnu tempa, pitného režimu a jiné
sportovní profily, které můžete libovolně upravovat svým potřebám a představám - například pro běh si nastavíte jiné zobrazení displejů než pro kolo, můžete mít pro každou aktivitu různé limity tepu, případně můžete používat nebo zakázat GPS
modifikovatelný display - nastavíte si 1 až 4 rádkové zobrazení LCD na až 8 stránkách - pokud možnosti nevyčerpáte, můžete využívat třeba jen 2 stránky. Nejefektivnějším pro oko se jeví 3 řádkové zobrazení.
pokud by vám nevyhovovalo negativné zobrazení velmi dobře čitilného vysoce kontrastního LCD, máte možnost pro režim tréninku změnit zobrazování na klasické - tedy světlý podklad a černá čislice
Fitness test - kontrolujte vývoj vaší kondice - růst, pokles, stagnaci. K provedení testu není zapotřebí žádných speciálních dovedností - jen si lehnete, vezmete si hrudní pás a 5 minut ležíte.

Přínos tréninku - Pro motitující zpětnou vazbu

Test zdatnosti - hodnotí vaši maximální spotřebu kyslíku (VO2max)

Chytré kalorie - měření kalorií a podílu tuků na vydané energii

Běžecký index - Vypočítává se srdeční frekvence a rychlosti při běhu. Poskytne vám každodenní informace o vaší výkonnosti, a to jak aerobní kondici, tak i efektivitě běhu.

Funkce GPS:
sledování rychlosti v km/h nebo tempa v min/km (okamžitá, průměrná, maximální) vzdálenost
výškoměr - okamžitá výška, nastoupané a sklesané metry - výška se odvozuje na základě souřadnic GPS!
back to start - návrat k výchozímu místu - jde o jakýsi kompas, který namísto severu ukazuje směr a vzdálenost k výchozímu místu
Monitor denní aktivity:
monitorování aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu (pro nonstop měření musíte mít hodinky stále na ruce, a to i v noci)
activity Guide (průvodce aktivitou) - Doporučí vám denní cíl vaší aktivity. Ukáže různé možnosti, jak dostáhnout denního cíle.
kroky a vzdálenost - počítá kolik kroků za den uděláte. V aplikaci FLOW se můžete podívat jakou vzdálenost jste urazili za den.
upozornění na nedostatečnou aktivitu (textová výstraha s krátkým pípnutím v případě, že trávíte mnoho času sezením)
Pásma aktivity - Pásma aktivity zaznamenávají vaše každodenní aktivity podle pěti úrovní intenzity: odpočinek, sezení, nízká, střední a vysoká. Tato pásma můžete sledovat ve webové službě FLOW a aplikaci Polar Flow.

activity Benefit (přínos aktivity) - Funkce Activity Benefit vám poskytne denní, týdenní a měsíční zpětnou vazbu. Můžete se podívat, jak si vedete, buď ve svém mobilu nebo na internetu.
délka a kvalita spánku - Automaticky začne měřit délku vašeho spánku, jakmile ulehnete a vaše pohyby se zpomalí. Tím, že vám ukáže podíl vydatného a neklidného spánku, vám poskytne podrobný náhled na to, jak v noci spíte, abyste viděli, zda na váš spánek působí nějaké změny ve vašem všedním životě.
Funkce hodin:
denní čas v režimu 12/24, zobrazení digitální - číslicové nebo jako analogové ručičky
datum
budík - denní, Po-Pá nebo jednorázový
osvětlení displeje na 10s nebo trvalé osvětlení během tréninku
zámek tlačítek
vodotěsné 30M - tedy pro plavání (tep ve vodě však neměří)
Přenos dat:
přes mikro USB kabel ve spojení s počítačem - MAC i PC, dojde k nabíjení hodinek a zároveň k obousměrné komunikaci s vaším účtem, tedy s daty v deníku
přes BlueTooth 4.0 - přenos dat do mobilní Flow Aplikace, která je nyní dostupná pro Apple iPhone 4S a vyšší a v prosinci se očekává spuštění pro Android (které Androidy to budou není zatím známo)
Budete-li používat mobilní aplikaci, budou data přenesená do telefonu odeslána přes data nebo WIFI do vašeho deníku. Stejně tak, pokud data do deníku odešlete přes kabel, dostanou se vám zpět do mobilu či tabletu

Ostatní informace:
Hmotnost 56,6g
Vodotěsné 30M - tedy pro plavání (tep ve vodě však neměří)
Tloušťka 11,5 mm
Displej s vysokým rozlišením (128 x 128)
Zobrazuje text v 15 jazycích (bohužel bez Češtiny) pouze : EN, DE, FR, IT, NL, ES, PT, DA, FI, NO, SV
Aktualizovatelný software
Kapacita paměti je až 30 hod. tréninku s GPS a snímačem srdeční frekvence
Dobíjecí baterie Li-Pol (nový typ baterie s vysokou životností (možnost výměny)
Snadná synchronizace přes aplikaci Polar Flow s technologií Bluetooth Smart
Kompatibilita s mobilní aplikací (iPad (3. a 4. generace), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5. generace).)
Přenos dat do PC, včetně počítačů značky Macintosh, přes mikro USB kabel.
Sporttester Polar M400 HR.pdf (Návod k použití CZ, 2.07 MB)

Výrobce Polar

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Polar M400 HR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Veslovací trenažéry, Domácí solária, Aerobik.

Nejlevnější Polar M400 HR akční ceny - Levné Polar M400 HR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Polar M400 HR stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Polar M400 HR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Doplňky k fitness.